Možnosť dopravy

1. Doručenie tovaru kuriérom DHL

Zákazník si v procese objednávania zvolí možnosť doručenia tovaru kurierskou spoločnosťou DHL na dobierku.

- objednávka zrealizovaná do 14:00hod., bude odoslaná kuriérom DHL ešte v ten istý deň. Tovar bude doručený do 24hod.

- objednávka zrealizovaná po 14:00hod., bude odoslaná kuriérom DHL nasledujúci deň. Tovar bude doručený do 48hod.

Pri objednávke tovaru v hodnote do 30,00 Eur s DPH je účtovaný poplatok za dopravu v hodnote 3,99 Eur s DPH.

V prípade objednávky v hodnote nad 30,00 Eur s DPH sa poplatok za dopravu neúčtuje.

2. Osobný odber

Zákazník si v procese objednávania zvolí možnosť osobného odberu. Osobný odber je možný na adrese Mlynská 4, 949 01, Nitra a to počas pracovných dní od 8.00hod do 17.00hod. Po predchádzajúcom

telefonickom, alebo e-mailovom dohovore je možný osobný odber aj v skorších, resp. neskorších hodinách. Pri osobnom odbere objednaného tovaru sa neúčtuje žiadny poplatok.
 

3. Zásielkovňa

Pri spôsobe odberu prostredníctvom služby Zásielkovňa si v procese objednávania môžete vybrať jedno z odberných miest spoločnosti Zásielkovňa, kde si následne po doručení objednávky na odberné miesto a

upozornení, že je Vaša zásielka pripravená na vyzdvihnutie, budete môcť túto objednávku vyzdvihnúť. Upozorňujeme, že odberné miesta sú prevádzkované spoločnosťou Zásielkovňa, nejedná sa teda o predajne ani

pobočky internetového obchodu dermatologie.sk a preto nie je možné produkty z našej ponuky na daných miestach zakúpiť alebo vyskúšať.

- objednávka zrealizovaná do 09:00hod., bude odoslaná ešte v ten istý deň. Tovar bude doručený nasledujúci deň na zvolené odberné miesto Zásielkovne.

- objednávka zrealizovaná po 09:00hod., bude odoslaná nasledujúci deň. Tovar bude doručený do 48hod na zvolené odborné miesto Zásielkovne.

Pri objednávke tovaru v hodnote do 30,00 Eur s DPH je účtovaný poplatok za dopravu v hodnote 2,50 Eur s DPH.

V prípade objednávky v hodnote nad 30,00 Eur s DPH sa poplatok za dopravu neúčtuje.

 

Zhrnutie

 

Možnosti platby:


1. Dobierka

Za tovar zaplatíte v hotovosti, pri jeho prevzatí od kuriéra, doručovateľa Slovenskej pošty alebo na výdajnom mieste služby Zásielkovňa.

2. Platba kartou

Cez nástroj GP webpay je to  platobná brána, ktorá umožňuje prijímať online platby prostredníctvom domácich a zahraničných kariet vydaných spoločnosťami Mastercard, Visa a Diners Club.

3. Platba prevodom alebo vkladom na bankový účet

Za tovar je možné zaplatiť prevodom alebo vkladom na bankový účet spoločnosti AdriMed s.r.o., číslo účtu: 40 2401 6822 / 7500 - ČSOB, a.s.


Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií